Кошик
Мова:

Гарантія та повернення

Гарантія

Усі гарантійні і негарантійні випадки розглядаються на сертифікованих сервісних центрах або фірмових СТО відповідного бренду. У більшості випадків, коли мова йде про складову частину (клапан, розпилювач, плунжерні пара, вал і т.п.), рекламація розглядається тільки разом з агрегатом (форсунка, паливний насос). Іноді потрібен і сам автомобіль, щоб об'єктивно з'ясувати причину виходу з ладу деталі або агрегату. Дизельна паливна апаратура є технічно складним механізмом, який потребує своєчасної профілактики, комплексної діагностики та ремонту. Частою причиною всіх несправностей є бруд та неякісне паливо. Чистий паливний бак, оригінальний паливний фільтр і якісне паливо допоможуть Вам уникнути дорогих ремонтів.

При виникненні гарантійного випадку або підозри в несправності запасних частин куплених у нас - зв'яжіться з нами і ми направимо Вас до найближчого до Вас сервісного центру.

Гарантія на всі запасні частини 1 рік.

Повернення

Всі куплені у нас запасні частини можна повернути протягом 14 календарних днів у разі, якщо не пошкоджена оригінальна упаковка і на деталі відсутні сліди встановлення.