UAENRU
Тільки для авторизованих користувачів (067) 467-22-07
(067) 943-52-04
(067) 321-97-50

Авторизація
Логін
Пароль
Забули пароль

Це цікаво

Дизельный двигатель: история развитияДвигатели Common Rail9308-621C


Останніми роками стрімко збільшилась кількість автомобілів, оснащених дизельним двигуном. Найважливішу роль у цьому розповсюдженні зіграли високі експлуатаційні характеристики, паливна економічність та надійність. Одночасно зі збільшенням кількості дизельних автомобілів зростає і кількість людей, котрі потребують якісного обслуговування і ремонту різних вузлів і агрегатів дизельного двигуна – ПНВТ, форсунок, розпилювачів, клапанів і т.ін. Сучасна дизельна паливна апаратура є досить складною і надзвичайно точною. Тому для її якісного обслуговування і ремонту потрібен кваліфікований персонал і спеціалізоване обладнання. Також будь-який ремонт дизельного двигуна не може бути проведено без якісних запасних частин.

Наша компанія пропонує широкий асортимент дизельної паливної апаратури провідних виробників – Delphi, Bosch, Siemens, Denso, Zexel. Велика кількість запчастин (насос-форсунки UIS, форсунки Common Rail, клапанні групи, мультиплікатори, розпилювачі, форсунки, плунжерні пари, ПНВТ та ін.) завжди в наявності.

Ми пропонуємо наступний асортимент запасних частин дизельних двигунів:
  • ПНВТ Bosch Common Rail CP1, CP1H3, CP2, CP3 і комплектуючі до них;
  • ПНВТ Bosch і Zexel VE, VP-30, VP-44 і комплектуючі до них;
  • Рядні насоси Bosch, Denso, Zexel і комплектуючі до них;
  • ПНВТ Delphi EPIC, DPA, DPC, DPS, DPCN, DP210 і комплектуючі до них;
  • ПНВТ Denso Common Rail HP-2, HP-3, HP-4, HP-0 і комплектуючі до них;
  • Насос-форсунки Bosch , Delphi , Siemens і комплектуючі до них;
  • Форсунки Common Rail Bosch, Denso, Delphi, Siemens і комплектуючі до них;
  • PLD-секції Bosch і комплектуючі до них.
Наша компанія іде в ногу із часом і пропонує Вам сучасні запасні частини. Наша головна мета – постачання якісної дизельної паливної апаратури за справедливими цінами і, як наслідок, тривала та надійна робота Вашого дизельного автомобіля!